Mats Hådell
2016-01-15
354062
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MATS HÅDELL (född 1958): Stilleben med vinbuteljer, signerad M Hådell, 295/390, färglitografi, ca 60x77 cm