Porträtt
2016-01-23
354004
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Porträtt, olja på duk, 50x46 cm
Slitage