Oljemålning sannolikt 1700-tal
2016-01-15
353988
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (sannolikt 1700-tal): Skrivande man, olja på duk, 40x30 cm
Slitge, fläckar, retuscher