Orientaliskt skrivbord
2016-01-15
353979
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, orientaliskt, 4 lådor i sargen, höjd 80, 113 x 57 cm
Skador