Ask med lock Hans Hedberg
2016-01-15
353902
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HANS HEDBERG, ask med lock, starkeldsfajans, monogramsignerad HHg, spräcklig glasyr i benvitt, brunt och grönt, längd ca 16 cm
Lagad samt nagg