Tallrikar Kina
2016-01-15
353900
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, 4 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, diameter 22,5-23 cm
Nagg, sprickor