John Jon And oljemålning
2016-01-24
353889
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN JON-AND (1889-1941): Porträtt, signerad Jon-And, olja på duk, 56x46 cm