Bägare silver
2016-01-15
353877
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
BÄGARE, 3 st, silver med emalj, 1800-talets slut, höjd ca 4,5 cm, vikt total ca 95 g
Slitage, smärre skador på emaljen