Bricka silver Ryssland
2016-01-15
353875
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
BRICKA, silver, Ryssland 1872 Moskva BC, 49x31 cm, vikt ca 1050 g
Slitage, repor