Gräddkanna Ryssland
2016-01-15
353871
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GRÄDDKANNA, silver, Ryssland 1848, invändigt med förgyllning, höjd ca 11, längd 16 cm
Förgyllning med slitage