Värja
2016-01-21
353821
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VÄRJA, svensk, 1800-talets mitt, för infanteriofficer, eneggad klinga, förgyllt mässingsfäste med kannelerad knapp, längd 91 cm