Orientmatta Veramin
2016-01-16
353763
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ORIENTMATTA, seminatik, Veramin, ca 405x288 cm
Ställvis hårt slitage, lagningar