Silverskål
2016-01-14
353740
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅL, silver, K Anderson, Stockholm 1912, höjd ca 8, diameter 21,5 cm, vikt ca 450 g
Gravyrer, förgyllning med slitage, mindre buckla