Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskapsvy, olja på duk, ca 41x57 cm
Zustandsbeschreibung
Krackeleringar, ytskador efter ram
353731
2016-01-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner