Oidentifierad konstnär oljemålning
2016-01-14
353727
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Skonerten Falken, signerad Titti, akvarell, a tergo otydligt signerad, ca 46,5x34 cm