Berta Hansson ett barn
2016-01-13
353671
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BERTA HANSSON (1910-94): Ett barn, signerad Berta Hansson, 31/200, etsning, ca 23x18 cm