Ytterfoder porslin Kina
2016-01-13
353636
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YTTERFODER, 3 st, 1900-tal, porslin, Kina, polykrom dekor, höjd 16-19 cm
En med slitage,leriga