Stanislaw Zoladz akvarell
2016-01-13
353625
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STANISLAW ZOLADZ (född 1952): Strandbild med stenar, signerad och daterad Zoladz -98, akvarell, ca 21 x 31 cm