Spegellampetter
2016-01-13
353620
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1800-tal, för 1 ljus vardera, förgylld pastellagedekor, höjd 56 cm
Skador, kompletterade