Bordslampa Frankrike
2016-01-13
353617
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSLAMPA, Frankrike, 1900-talets första hälft, vitmetall, stensockel, märkt Artianant Francais, höjd ca 38 cm
Bruksslitage