Orientmatta
2016-01-12
353539
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik/antik, ca 298x103 cm
Slitage, delvis korroderad, reducerade kortsidor, mindre lagning, mindre skador