Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Efter regn ..." - Skärgårdsmotiv, signerad Roland S, 355/360, färglitografi, ca 25 x 43 cm
Zustandsbeschreibung
353520
2016-01-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner