Roland Svensson
2016-01-12
353520
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Efter regn ..." - Skärgårdsmotiv, signerad Roland S, 355/360, färglitografi, ca 25 x 43 cm