Ljusplåtar i mässing
2016-01-15
353519
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSPLÅTAR, 1900-talets början, mässing, för 2 ljus vardera, punsad dekor, ca 52x29 cm
Lagningar