Lejonjakt
2016-01-11
353420
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Lejonjakt, signerad och daterad P.A -69, teckning med täckvitt, ca 23 x 30 cm