Hörnvitrin
Klubbat för:
550 SEK
1 000 SEK
HÖRNVITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, England, fanér i mahogny, överdel med vitrin, nederdel med inredning med rörligt hyllplan, höjd ca 182, djup 37, bredd 67 cm, nyckel medföljer
Smärre slitage
353397
2016-01-10