Birger Ericson Birger oljemålning
2016-01-09
353387
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BIRGER ERICSON BIRGER (1904-1994): "Det rivna huset", signerad Birger, olja på pannå, ca 33 x 41 cm