Axel Bengtsson blandteknik
2016-01-09
353381
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AXEL BENGTSSON (1905-76): "Dopet", monogramsignerad och daterad A Bn -70, blandteknik, ca 32x44 cm