Frans Wilhelm Odelmark
2016-01-09
353312
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): I Klosterkällaren, signerad F.W. Odelmark, olja på duk, ca 96 x 74 cm