Madeleine Pyk färglitografi
2016-01-09
353293
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Komposition, signerad och numrerad 95/200, färglitografi, synligt bladmått ca 39x29 cm