Ljusstakar restauration

Ljusstakar restauration
Ljusstakar restauration
Ljusstakar restauration
Ljusstakar restauration
Ljusstakar restauration
Ljusstakar restauration
Ljusstakar restauration
Ljusstakar restauration
Ljusstakar restauration
Ljusstakar restauration

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, restauration, förgylld och delvis patinerad brons, lösa ljusmanschetter, höjd ca 34 cm

353244

2016-01-12