Skålar silver
2016-01-09
353242
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
SKÅLAR, 2+2 st, låghaltigt silver, 1900-tal, möjligen Egypten, höjd 5 cm, total vikt ca 390 g
Slitage