Golvlampa
2016-01-09
353238
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA med 2 ljusarmar, 1940-tal, kromad metall och trä, höjd ca 160 cm
Slitage, fläckar