Anders Udd
2016-01-08
353155
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANDERS UDD (född 1958): Manskör, signerad och numrerad Anders Udd, 2/50, digital print, bladmått 64x54 cm