Birger Birger-Ericson
2016-01-08
353139
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BIRGER BIRGER-ERICSON (1904-1994): "Den vilsnegångna", signerad Birger, olja på pannå, 31x40 cm