Ch.Carlsson Skytteförbundet 1933
2016-01-08
353130
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CH.CARLSSON (1900-tal): Ordförande Skytteförbundets Överstyrelse, signerad och daterad Ch.Carlsson 1933, olja på duk, 71x58 cm
Tryckskador