Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2016-01-07
353023
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Stilleben med plomon och hink, signerad V Kliuchnikov, olja på duk, ca 32x45 cm