Ernst Billgren
2016-01-07
353001
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ERNST BILLGREN (född 1957): "Ekorren", signerad Ernst Billgren HC XX/XX, färglitografi, bladmått ca 47x60 cm