Karl Höglund
2016-01-06
352987
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL HÖGLUND (född 1940): Cykeltur, signerad Karl Höglund, 298/360, färglitografi, bladmått ca 60 x 41 cm