Ulrica Hydman vallien
2016-01-10
352947
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): (2) Figurkompositioner, signerade och numrerade, färglitografier, ca 42x33 & 28x32 cm, en oramad
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg