Spelbord
2016-01-06
352945
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SPELBORD, 1800-tal, fanérat med valnöt, mahogny m.fl. träslag, höjd 80, 92x84 cm
Fanérskador