Skrivbord engelsk stil
2016-01-06
352928
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAMSKRIVBORD, 1900-talets mitt, engelsk stil, idegran, läderklädd skiva, 2 lådor i sargen, skrivskiva i sidan, höjd 77, 60x102 cm, 2 nycklar finns
Bruksslitage