GUNNAR MAURITZ WIDFORSS akvarell 1912
2016-01-08
352891
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
GUNNAR MAURITZ WIDFORSS (Sverige/USA, 1879-1934), Havsklippor, signerad och daterad G Widforss.1912., akvarell, 47x33,5 cm