GUNNAR MAURITZ WIDFORSS akvarell 1913
2016-01-08
352890
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GUNNAR MAURITZ WIDFORSS (Sverige/USA, 1879-1934), Insjölandskap, signerad och daterad Widforss.1913., akvarell, 32x46 cm
Hörnreva