Tage Hedqvist pastell
2016-01-05
352883
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAGE HEDQVIST (1909-1997), korsvirkeshus, signerad och daterad Tage Hedqist 47, pastell på papper, 34 x 53 cm