Cassone
2016-01-05
352875
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CASSONE, i ek, skulpterad ek, daterad 1729, handtag av järn, höjd 57, 175x68 cm, nyckel finns
skador kompletteringar