Antoni Tapies
2016-01-06
352865
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ANTONI TAPIES (1923-2012): "Cordill", signerad och numrerad Tapies, 14/75, carborundum, bladmått 76x60 cm