Gudmar Olovson
Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
GUDMAR OLOVSON (född 1936): "6 Aquatinte" -
Portfölj med sex akvatinter, signerade och numrerade Gudmar HC 25/40, tryckta i Paris 1976, Editions Julin&Cie, bladmått 61x45,5 resp 45,5x61cm, bladens titlar: "Nu", "Femme Accroupie", "Cariatide", "Couple", "Couple Couche", "Couple Agenouille", i mapp
Hanteringsveck
352861
2016-01-06