Birger Ljungqvist Erik XIV
2016-01-06
352856
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BIRGER LJUNGQVIST (1894-1965): Interör scen, signerad, akvarell, 28x20 cm