Takampel
2016-01-05
352850
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
TAKAMPEL, 1800-talets första hälft, för 5 ljus, i förgylld och patinerad brons, höjd 30 cm exklusive kedja