Carl Johan De Geer
2016-01-05
352833
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL JOHAN DE GEER (född 1938): "Till minnet av 1900-talets mansroll, grafiskt blad, egenhändig signerad av Carl Johan De Geer 1996, 29,5x 42 cm, i skyddsmapp